Ksw 91 Karta Walk Kto Walczy 17 02 2024 W Libercu?

Ksw 91 Wyniki Walk Na Żywo Kto Wygrał W Libercu 17 02 2024?

Pewniaków, czyli zakładów o zbyt małym kursie, postawić na dyscyplinę finansową i nie przekraczać swojego budżetu. Ważne jest również unikanie obstawiania pod wpływem emocji i posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat danej dyscypliny sportowej. Dlatego zachęcamy Cię do przestrzegania zasady odpowiedzialnego obstawiania i czerpania przyjemności z fascynującej przygody, jaką są zakłady sportowe. Przed skorzystaniem z bonusu nale?a?oby zapoznać się unces pełnym regulaminem we warunkami jego uzyskania. W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i będziesz mógł skorzystać z bonusu w pełni. Przy obstawianiu wyników sportowych istnieje kilka typowych błędów, które nale?a?oby unikać.

 • Damian Mieczkowski w roku 2022 zadebiutował w zawodowym MIXED MARTIAL ARTS i na gali Armia Fight Night time zdobył pierwszą wygraną przez nokaut.
 • KSW w swojej historii zorganizowało wiele gal, na których występowali zawodnicy różnych narodowości.
 • Gala KSW 91 w tym właśnie mieście zaplanowana została na dzień 17 lutego 2024 roku.
 • Wiktoria Czyżewska we Petra Castkova zapoczątkują występy w oktagonie podczas gali KSW» «91.

Konfrontacja em XTB KSW 88 będzie dla niego debiutem w największej polskiej organizacji. Przedostatnia w tym roku Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 11 listopada 2023 w» «Radomiu. Przygotowana na KSW 88 karta go walking ma dostarczyć kibicom kolejnych mocnych wrażeń. Śledzimy na bieżąco listę ogłaszanych pojedynków i informujemy regularnie o tym, kto walczy na gali w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Kiedy Jest Opulencia Ksw 91?

W marcu tego roku Silva powrócił do okrągłej klatki, ale musiał t niej uznać wyższość Oumara Sy. Henrique da Silva mother za sobą bogatą historię w świecie mieszanych sztuk walki. Jakub Wikłacz mistrzowski tytuł kategorii koguciej zdobył w grudniu roku 2022 watts starciu z Sebastianem Przybyszem.

 • Zakłady sportowe to manera hazardu, w której obstawia się wynik różnych wydarzeń sportowych.
 • Na swoim koncie ma piętnaście profesjonalnych tryumfów w ringach, z czego jedenaście zdobytych przez nokaut.
 • W MMA debiutował w 2003 roku, a na swoim koncie ma 43 stoczone pojedynki.
 • Każda runda keineswegs może być krótsza niż 5 minut, a pomiędzy rundami zarządza się przerwę trwająca jedną minutę.
 • W KSW zadebiutował w listopadzie zeszłego roku i rozbił przed czasem Bartosza» «Leśkę.

Po tej przegranej szybko powrócił do okrągłej klatki i podczas gali KSW seventy six już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Gracjana Szadzińskiego. W czerwcu zrewanżował się natomiast Romanowi Szymańskiemu za pierwszą przegraną. Valeriu w całej karierze stoczył aż 32 pojedynków, z których 29 wygrał, a 24 zakończył przed czasem mostbet.

Ksw Obstawianie – Bukmacher Do Obstawiania Ksw 92

Jednocześnie, nawet nie śledząc walk, można bez problemu sprawdzić ULTIMATE FIGHTER CHAMPIONSHIPS wyniki w globalnej sieci. Wiele portali gromadzi wyniki oraz publikuje szczegółowe informacje u odbytych walkach. W» «tym niezwykłym wydarzeniu zobaczymy starcia wielkich mistrzów oraz obiecujących zawodników, którzy dopiero wchodzą na scenę wielkiego MMA. Czy Valeriu Mircea pokona Lea Brichtę w emocjonującej walce wagi piórkowej?

 • Valeriu Mircea wygrał top level i zdobył tymczasowy» «pas mistrzowski wagi lekkiej!
 • W drugiej rundzie Zdravković wyczekał swój second i znakomicie przycelował prawym sierpowym, posyłając Szkaradka na deski.
 • Zanim David zdecydował się na spróbowanie swoich sił w mieszanych sztukach walki unces powodzeniem rywalizował watts ringu.
 • Wygrał także, jako pierwszy watts Polak w historii, prestiżowy turniej Superkombat.

Przed zawodowym debiutem Oskar dorobił się imponującego rekordu 36 wygranych stroll amatorskich i zdobywał medale międzynarodowych zawodów w jiu-jitsu. Jorge Bueno po raz drugi wchodzi carry out walki w KSW w ostatniej chwili. Po raz pierwszy zrobił to em gali KSW seventy nine, gdzie również zastąpił Nemanja Nikolicia, ale watts starciu z Dominikiem Humburgerem.

Xtb Ksw 94

Wówczas pojedynek nie ułożył się jednak po myśli Brazylijczyka. Bueno jest doświadczonym parterowcem, wielokrotnym medalistą zawodów grapplingowych i czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu. Brazylijczyk zadebiutował w mieszanych sztukach walki w roku 2017 i stoczył do tej pory czternaście pojedynków. Sześć walk zakończył posyłając przeciwników mhh deski, a dwa razy wygrał poprzez poddanie.

Ważne, by zorientować się, kto jest faworytem walki i jakie kursy bukmacherskie zostały wystawione poprzez zakłady bukmacherskie. Dawid Kasperski po raz pierwszy w karierze wejdzie do klatki MMA. Polak mum jednak za sobą długą historię i ogromne doświadczenie wyniesione ze świata kickboxingu. Zdobył również tytuł mistrza świata i Europy oraz trzykrotnie tryumfował w pucharze świata. Wygrał także, jako pierwszy w Polak w historii, prestiżowy turniej Superkombat. Rywalizował pod skrzydłami organizacji Glory, a na swoim koncie ma ponad 150 stoczonych pojedynków mostbet aplikacja.

Kiedy Gra Hubert Hurkacz? Następny Mecz Polskiego Tenisisty

Ultimate Fighting Championship jest największą organizacją TRAINING FOR MMA na świecie. Gromadzi najlepszych zawodników i organizuje gale niemal co tydzień. Zakłady UFC są dostępne u większości bukmacherów stacjonarnych oraz t formie online.

 • Na szesnaście zawodowych wygranych aż osiem razy kończył przeciwników przed czasem.
 • Są one bardzo popularne ze względu na emocje i ryzyko związane z . obstawianiem, a także możliwość zarobienia pieniędzy.
 • Rejestracja u bukmachera to pierwszy krok w rozpoczęciu przygody z zakładami sportowymi.
 • Popularny „Harry” jest byłym mistrzem wagi lekkiej organizacji FEN.
 • Dzięki temu będziesz mógł skorzystać unces bonusu w pełni i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Tomasz Jakubiec powróci do klatki KSW po dwóch zwycięstwach zdobytych pod skrzydłami innych organizacji. W ostatniej walce błyskawicznie posłał na deski znanego z . KSW Jasona Radcliffe’a. 33-latek ma mhh swoim koncie dwanaście wygranych pojedynków. Sześć z nich zakończył przed czasem, a new w pięciu znokautował rywali. W KSW walczył dwa razy, przegrał jednak po emocjonujących bojach z . Andrzejem Grzebykiem we Damianem Janikowskim. Tomasz Jakubiec jest byłym mistrzem organizacji Armia Fight Night we posiadaczem czarnego ocurre brazylijskiego jiu-jitsu.

Jak Typować Walki Ksw?

W Polsce najbardziej popularną organizacją, która zajmuje się promowaniem walk MMA, jest KSW, a więc Konfrontacja Sztuk Walki. Zostań z nami i sprawdź KSW ranking oraz dowiedz się, kto jest mistrzem w danej kategorii wagowej. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie powinny być przede wszystkim traktowane ksfd forma rozrywki, a nie jako pewny sposób na zarabianie pieniędzy.

 • Siedem razy nokautował, a pięć razy poddawał swoich rywali.
 • Wojciech Janusz znany jest ze swojego nieustępliwego stylu walki.
 • Federacja KSW organizuje walki t różnych kategoriach wagowych.
 • W tym czasie stoczył 26 pojedynków i 24 z nich wygrał.
 • W tej ostatniej Litwin wygrał turniej wagi półśredniej i sięgnął po pierwszy t historii japońskiej marki pas tej kategorii.

Wielu bukmacherów proponuje różnego rodzaju bonusy i promocje, które mogą znacznie zwiększyć atrakcyjność obstawiania zakładów sportowych. Bonusy u bukmachera to dodatkowe środki do wykorzystania lub darmowe zakłady, które można otrzymać po spełnieniu określonych warunków. Wybór bukmachera ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu w zakładach sportowych. Przed podjęciem decyzji warto przyjrzeć się rankingom, ofertom i promocjom oferowanym przez różnych bukmacherów.

Gdzie Odbędzie Się Ksw 91?

A może Adrian Dudek zaskoczy Dominika Humburgera w kategorii średniej? Nie zabraknie również pojedynków kobiet – Wiktoria Czyżewska stanie naprzeciwko Petry Částkovej w walce, która zapowiada się niezwykle ekscytująco. Najbliższa gala KSW została zaplanowana na 20 stycznia na Hali Torwar w Warszawie. Artykuły publikowane em stronie Sport1. pl zawierają treści reklamowe. Po podpisaniu umowy z platformą Viaplay federacja KSW organizuje w każdym miesiącu w roku przynajmniej jedną galę.

Adrian Zieliński jest doświadczonym zawodnikiem z bogatą historią nie tylko t MMA, ale również w muay thailänder i kickboxingu. W tym czasie stoczył 26 pojedynków i actually 24 z nich wygrał. Adrian jest byłym mistrzem PLMMA w kategorii lekkiej i byłym czempionem organizacji FEN t wadze piórkowej. Pod skrzydłami FEN walczył również w 2022 roku o pippo mistrzowski kategorii półśredniej, ale musiał uznać wyższość rywala. Zieliński jest wszechstronnym fighterem, który osiem razy posyłał przeciwników em deski, a sześć razy tryumfował poprzez poddanie. Pochodzący z Liberca Dominik Humburger stoczył w okrągłej klatce trzy pojedynki.

Ksw: Gdy Najbliższa Gala? Terminarz 2024

Piotr Kuberski ma na swoim koncie dwanaście zawodowych pojedynków, z których jedenaście zakończył ksfd tryumfator. W tym czasie wygrał dziewięć starć, zdobył passing mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy. Dziesięć razy posyłał rywali em deski, a siedem razy robił to be able to już w pierwszej rundzie starcia.

 • W okrągłej klatce zadebiutował na gali KSW 60, alcohol przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem.
 • Wiele osób popełnia błędy, gdy oddziałuje na nich adrenalina podczas emocjonujących wydarzeń sportowych.
 • W efekcie powstały regulaminy, które jasno precyzują sposób walki zawodników.
 • Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zacząć i actually osiągnąć sukces w zakładach sportowych.

Konfrontacja Sztuk Walki jest odpowiednikiem znanego na całym świecie UFC. Można znaleźć wiele podobieństw pomiędzy KSW an UFC, bowiem obie organizacje promują mieszane sztuki walki (MMA – Mixed Martial Arts). Zasady we reguły walki t ringu musiały zostać dokładnie opracowane, aby nie dochodziło carry out kontrowersji i niejasnych sytuacji. W efekcie powstały regulaminy, które jasno precyzują sposób walki zawodników.

Ksw 79

Do dziś stoczył pięć pojedynków, cztery z nich wygrał, a trzy razy tryumfował nokautując rywali. Zanim Tobiasz rozpoczął profesjonalną karierę, rywalizował z sukcesami mhh zawodach amatorskich. Był medalistą turniejów Amatorskiej Ligi MMA i Stowarzyszenia MMA Polska. Został także powołany do kadry Polski i rywalizował podczas mistrzostw świata i Europy przygotowanych przez organizację IMMAF. Petra Castkova swoją przygodę z zawodowym TRAINING FOR MMA rozpoczęła w roku 2015. Do tej pory stoczyła dwanaście pojedynków, z których sześć wygrała.

 • Miljan Zdravković ma za sobą udany debiut t okrągłej klatce.
 • Odpowiednia abilità i dyscyplina finansowa są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w zakładach sportowych.
 • Przedostatnia w tym roku Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 11 listopada 2023 w» «Radomiu.
 • Po tej przegranej szybko powrócił do okrągłej klatki i podczas gali KSW seventy six już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Gracjana Szadzińskiego.

Zawodnik z Kamiennej Góry jest przekrojowym fighterem, który potrafi zarówno poddać, jak we znokautować swoich rywali. Podczas kwietniowej gali w Tomaszowie Mazowieckim pokonał Jonatana Kujawę. W drugiej walce w okrągłej klatce musiał jednak uznać wyższość Dawida Karety. Stummer zadebiutował watts zawodowym MMA w lipcu zeszłego roku. Do dziś stoczył cztery pojedynki i actually trzy z nich wygrał.

Kody Promocyjne Na Sporty Go Walking:

„Jorginho” walczył głównie w Brazylii, ale konfrontował się też w Austrii, Czechach i Szwecji. Zuriko Jojua przebojem wdarł się carry out polskiej organizacji. Gruzin zadebiutował w KSW w 2022 roku i w świetnym stylu zdominował Shamila Banukayeva, a następnie poddał go balachą. 28-latek, który na co dzień mieszka» «t Łodzi, gdzie trenuje w klubie Octopus, w kolejnym pojedynku pokonał byłego mistrza KSW Antuna Račicia. Zuriko już dwa razy był przymierzany do walki o pas mistrzowski, ale za każdym razem kontuzje krzyżowały jego plany. Gruzin watts zawodowej karierze wygrał dziewięć walk, cztery z nich kończył przez duszenie względnie dźwignię, a raz rozbił rywala ciosami.

 • Łukasz Charzewski ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW.
 • Teraz Castkova po raz drugi zawalczy na gali KSW w Libercu.
 • Polega ona na obstawianiu wyniku jednego meczu lub wydarzenia.
 • Waga kogucia mężczyzn skupia zawodników, których waga nie und nimmer przekracza 61, a couple of kilogramów.
 • Był medalistą turniejów Amatorskiej Ligi MMA i actually Stowarzyszenia MMA Polska.
 • Podczas gali w akcji zobaczymy takich zawodników jak Daniel Rutkowski, Patryk Kaczmarczyk» «czy Kamil Gawryjołek.

Każda runda nie und nimmer może być krótsza niż 5 minut, a pomiędzy rundami zarządza się przerwę trwająca jedną minutę. Jaka jest różnica pomiędzy walkami, których stawką jest tytuł mistrza / pas mistrzowski? Wówczas liczba minut nie ulega zmianie, natomiast są dodatkowe dwie rundy, a więc w sumie pojedynek odbywa się na dystansie pięciu rund. Michał Gniady z przytupem wkroczył do zawodowego świata MMA.

Ksw 91: Typy, Kursy (17 02 Federacja Po Raz Kolejny Zawita W Czechach!

Ważne jest zachowanie chłodnej głowy i podjęcie racjonalnych decyzji opartych na analizie we strategii. Jednym z . najczęstszych błędów jest obstawianie „pewniaków”, czyli zakładów o zbyt niskim kursie. Chociaż wydaje się in order to atrakcyjne, szansa mhh duży zysk jest zazwyczaj niewielka. Warto analizować kursy i actually szukać wartościowych okazji, które mają większe potencjalne zyski. Analiza informacji jest kluczowa dla bukmacherów w procesie tworzenia kursów.

 • Upewnij się, że wybierasz metodę płatności, która jest dla ciebie najbardziej dogodna.
 • Julio Cesar Neves Junior. rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2011.
 • Wraz z rosnącym zainteresowaniem, wzrosła także popularność zakładów sportowych związanych z tymi wydarzeniami.
 • W ostatniej walce błyskawicznie posłał em deski znanego unces KSW Jasona Radcliffe’a.
 • Zakłady sportowe są formą hazardu, w której obstawia się wynik różnych wydarzeń sportowych, takich jak mecze piłki nożnej, walki bokserskie czy wyścigi konne.

W okrągłej klatce bił się carry out tej pory pięć razy i cztery razy tryumfował. Marius Zaromskis w swojej bogatej karierze walczył między innymi dla organizacji Cage Rage, Strikeforce, Bellator MIXED MARTIAL ARTS i Dream. W tej ostatniej Litwin wygrał turniej wagi półśredniej i sięgnął po pierwszy t historii japońskiej marki pas tej kategorii. „The Whitemare” mum na swoim koncie 34 stoczone pojedynki, z których 23 wygrał.

Tuivasa – Tybura: Typy, Kursy (16 03 Polak Wygra Walkę Wieczoru Em Gali Ufc?

Aby móc rywalizować watts tej kategorii wagowej, sportowiec nie może ważyć więcej niż 93 kilogramy oraz mniej niż 83, 9 kg. Aktualnie na czele rankingu KSW jest Ibragim Chuzhigaev. Turecko-rosyjski zawodnik może pochwalić się tytułem mistrza KSW w wadze półciężkiej od 15 stycznia 2022 roku, kiedy to na KSW 66 triumfował. Jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady sportowe, pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego bukmachera. Zarejestruj konto u wybranego bukmachera, podając swoje dane osobowe we kontaktowe. Następnie dokonaj wpłaty na swoje konto, aby móc rozpocząć obstawianie.

 • Na gali XTB KSW 85 reprezentant klubu Grappling Kraków stoczył trzecią walkę w okrągłej klatce i actually wygrał z Patrykiem Surdynem.
 • We wrześniu we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się gala KSW ninety, gdzie walka wieczoru będzie już czwarty pojedynek obecnego mistrza…
 • Zanim Stummer spróbował swoich sił w profesjonalnych klatkach, zdobywał doświadczenia em arenach amatorskich.
 • Kolejne uderzenia t stronę leżącego Polaka dopełniły dzieła zniszczenia i sędzia Łukasz Bosacki musiał przerwać pojedynek.
 • Adrian Dudek zadebiutował watts KSW w kwietniu 2021 roku.
 • Dla pierwszego mistrza KSW w wadze lekkiej starcie w Gorzowie będzie pożegnalną walką.

Następnie mhh gali KSW sixty-eight wygrał z Danielem Rutkowskim, natomiast na XTB KSW 85 pokonał Roberta Ruchałę. Charakteryzuje się ona tym, że do walki mogą przystąpić wyłącznie zawodnicy, którzy ważą od 70, 3 kilogramów perform 77, 1 kilogramów. Zgodnie z danymi aktualnymi na dzień 10 października 2023, w tej kategorii wagowej króluje Polak, który znajduje się na szczycie rankingu KSW. Adrian Bartosiński sięgnął po zwycięstwo 22 kwietnia 2023 roku na» «gali XTB KSW seventy eight. Dodajemy cały czas nowych zawodników do listy uczestników wydarzenia, kiedy tylko ich udział zostaje oficjalnie potwierdzony.

Czas Em Drugą Walkę!

Michał jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce. W MMA debiutował w 2003 roku, a na swoim koncie ma 43 stoczone pojedynki. W białym ringu i actually okrągłej klatce walczył już 30 razy – najwięcej se wszystkich zawodników KSW. W roku this year zdobył mistrzowski pas wagi średniej i actually obronił go cztery razy.

 • W swojej karierze w MMA Fadipe zdobył tytuł wagi średniej cenionej afrykańskiej organizacji EFC oraz irlandzkiego Crate Gods.
 • Kurs zakładu sportowego to liczba, która określa procentowy udział każdej stawki w puli.
 • W» «tym niezwykłym wydarzeniu zobaczymy starcia wielkich mistrzów oraz obiecujących zawodników, którzy dopiero wchodzą na scenę wielkiego MMA.
 • W walce wieczoru XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim Jakub Wikłacz będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii koguciej w starciu unces Zuriko Jojuą.

Przed wyborem bukmachera warto sprawdzić jego ranking, ofertę i promocje. Wiele stron internetowych oferuje rankingi bukmacherów, które pomogą Ci porównać oferty i wybrać najlepszą opcję dla Ciebie. Nasz bukmacher ma również position zakładów sportowych. Prowadzimy analizy wartościowych obstawień, które pomagają naszym klientom podejmować najlepsze decyzje przy obstawianiu. Nasz cel to zapewnienie najlepszej rozrywki i możliwości zarobku przy jednoczesnym zagwarantowaniu uczciwości i bezpieczeństwa. Zwykłe walki t federacji KSW mają 3 rundy, natomiast walki o pas mistrzowski mają five rund.

Ksw 91 – Walki, Które Odbędą Się 17 02 2024 W Libercu

Viktor Cervinsky w zawodowym MMA zadebiutował w zeszłym roku. Sukcesy te otworzyły mu drogę do starcia o tymczasowy pas mistrzowski organizacji Real Fight Arena. W listopadzie Viktor zmierzył się ze znanym z KSW Davidem Hosekiem, poddał move w pierwszej rundzie i wywalczył tytuł. Cervinsky ma więc dziś na swoim koncie cztery wygrane, w tym trzy zdobyte przed czasem. Damian Mieczkowski t roku 2022 zadebiutował w zawodowym MMA i na gali Armia Fight Night time zdobył pierwszą wygraną przez nokaut. Do okrągłej klatki wkroczył na gali KSW 84 i wygrał starcie z Borysem Dzikowskim.

 • Zakłady bukmacherskie STS watts swojej ofercie udostępnia usługę «gracze typują», gdzie typerzy z najlepszymi statystykami dzielą się swoimi kuponami i typami.
 • Rywalem Polaka miał być Nemanja Nikolić, który em ostatniej prostej przed galą musiał wycofać się z udziału w niej przez problemy zdrowotne.
 • W KSW walczył dwa razy, przegrał jednak po emocjonujących bojach z Andrzejem Grzebykiem we Damianem Janikowskim.
 • Jest ich trzech, an obserwacja następuje z innego miejsca wokół ringu.
 • Jest ona skierowana dla osób, które założą konto w STS z kodem STS300.
 • Najbliższa gala KSW została zaplanowana na 20 stycznia na Hali Torwar w Warszawie.

Jego pojedynek unces Marcinem Krakowiakiem był jedną z najlepszych walk roku 2020 i został wyróżniony bonusem za najlepsze starcie wieczoru gali KSW 57. Kacper stoczył do tej pory piętnaście walk, z których dziewięć» «wygrał. Niezależnie jednak od wyniku konfrontacji, Koziorzębski zawsze jest gwarantem świetnych, emocjonujących widowisk z mocnymi stójkowymi wymianami. Znany z . nokautującego ciosu, doświadczony Brazylijczyk Henrique da Silva, z przytupem zadebiutował w organizacji KSW. Dla Weil Silvy była in order to osiemnasta wygrana w karierze i siedemnasta zdobyta przez nokaut.

Jak Obstawić Ksw 80?

Bądź odpowiedzialnym obstawiającym i ciesz się zarówno emocjami, yak i potencjalnymi zyskami, które niesie se sobą ten rodzaj rozrywki. Nie poddawaj się emocjom i» «unikaj obstawiania pod wpływem impulsów. Wiele osób popełnia błędy, gdy oddziałuje na nich adrenalina podczas emocjonujących wydarzeń sportowych.

 • Weryfikacja konta może potrwać kilka dni, ale jest niezbędna, aby móc korzystać z pełnego zakresu usług bukmachera.
 • Pamiętaj, że obstawianie wyników sportowych to sztuka, która wymaga zarówno umiejętności, jak i doświadczenia.
 • Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił proceed ciosami w drugiej rundzie pojedynku.
 • W profesjonalnych starciach zadebiutował watts roku 2022.
 • Tomasz Jakubiec jest byłym mistrzem organizacji Armia Fight Night i posiadaczem czarnego ocurre brazylijskiego jiu-jitsu.
 • W KSW zadebiutował em gali KSW 67, ale musiał wówczas uznać wyższość Yanna Liasse.

Zarobki w KSW są zróżnicowane i zależą z tego, które miejsce w rankingu zajmuje sportowiec oraz lub przystępuje do walki o pas mistrzowski. Szacuje się, że zarobki w KSW wahają się miedzy kilkadziesiąt a kilkaset tysięcy złotych. W ringu naprzeciwko siebie stają zawodnicy, którzy walczą o końcowe zwycięstwo. Jest w nim również sędzia, który dba o przestrzeganie przepisów KSW. W jaki sposób może zakończyć się walka i zapaść rozstrzygnięcie? Jest ich trzech, an obserwacja następuje z innego miejsca wokół ringu.